Sabah Gazetesi’nde Hayalim Futbol!

30.12.2013 TARİHİNDE SABAH GAZETESİ’NDE ÇIKAN HABERİMİZ

Türkiye’de günden güne gelişen ve genişleyen futbol dünyası için; keşfedilmemiş kıyıda köşede kalmış yetenekler için yeni bir fırsat ortaya çıktı.

Türkiye’de Edirne’den Van’a tam 40 bölgede futbolcu taraması yapacak “Hayalim Futbol Akademisi”, keşfedilmemiş yeteneklerin peşinde…. Kıyıda köşede kalmış, gerekli fırsatları elde edememiş yetenekli gençleri önce profesyonel altyapılara yerleştirip sonra ‘Bireysel Performans Akademisi’nde yetiştirecek olan “Hayalim Futbol Projesi” ocak ayında Çanakkale’de başlıyor.

hayalimfutbol.com adresinden faaliyet gösteren projede; ‘Bireysel Performans Antrenörleri’ ile sporcuların performansları üzerine bire bir çalışmalar yapacak olan akademi, fiziksel ölçümlerden psikolojik durumlarına kadar sporcuların tüm futbol hayatlarını kontrol altına alacak. Sporcular kendi kulüplerinde futbol hayatlarına devam ederken eksik yanlarını da akademide geliştirecek, seminerlere katılacaklar, yabancı dil öğrenecekler ve akademiye destek olan ünlü spor adamlarının tecrübelerinden faydalanacaklar. Tarama yapılan şehirlerde başarılı olan futbolcu adayları akademiden ücretsiz faydalanacaklar.

Haberin Linki : http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2013/12/30/hayalim-futbolcu-olmak

Related posts