FUTBOLCU GELİŞİM VE TANITIM OKULLARI

HAYALİM FUTBOL GELİŞİM OKULLARI AÇILIYOR!

Yaklaşık 7 yıldır hizmet veren, 6 farklı ülkede 10 bölgede futbolcu deneme kampları organize eden, sayısız oyuncuyu futbol kulüplerine yönlendirerek geleceklerine ışık tutan faaliyetlerimize bir yenisi ekleniyor.

Gelişim Okulumuzun Yaş Grupları Nedir?
Okulumuz 2006-2007-2008-2009 doğumlu sporculara hizmet verecektir.

Gelişim Okulumuz Haftada Kaç Gün Çalışacak?
Okulumuz hafta sonları (Cumartesi-Pazar günleri) hizmet verecektir. Çalışmalar günde 1’er saat ve sabah saatleri olarak planlanmıştır.

Gelişim Okulumuz Hangi Şehirde Olacak?
İlk bölgemiz İstanbul Anadolu Yakası’nda Maltepe ilçesine bağlı İdealtepe olacak. Sahanın yeri İdealtepe Marmaray durağına yürüyerek 5 dakika mesafededir.

Gelişim Okulu Kayıtları Nasıl Yapılır?
Okulumuzun kontenjanı yaş gruplarına göre 15 kişi ile sınırlıdır. Kayıt yapacak sporcuların sayfanın altında bulunan kayıt formunu doldurması ve doldurduktan sonra 0507 005 29 53’den İbrahim hocamızı arayarak bilgi vermesi gerekmektedir. Kayıt sonrası okulumuz ile ilgili detaylı bilgilerin verildiği whatsapp grubuna girişiniz yapılır.

Gelişim Okulumuz Ne Zaman Başlayacak?
Okulumuzun başlangıç tarihi 26 Eylül Pazar günüdür. İlk dersimiz tanışma amaçlı ücretsizdir.

Gelişim Okulu Süresi Ne Kadar?
Okulumuzun eğitim süresi 5 ay/22 hafta/44 saattir. Bu süre sonunda yeni dönemde bizimle yeniden devam etmek isteyen oyunculara 15 kişilik kontenjanda öncelikli kayıt hakkı verilir.

Gelişim Okulunda Ne Öğreneceğim?
Gelişim okulumuzda, düzenli aralıklarla fiziksel ve teknik testlere katılırsınız. Bu testler doğrultusunda, eksik yönleriniz tespit edilir, kişiye özel antrenman programları alırsınız ve ileri seviyelere yükselmeniz sağlanır. Ayrıca düzenli aralıklarla yapılacak testler sayesinde kendi gelişiminizin de farkına varabilirsiniz. Tüm sonuçlarınızı ve gelişiminizi internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Gelişim Okulundan Kulüplerin Altyapılarına Transfer Olabilir Miyim?
Hayalim Futbol organizasyonlarının misyonu sporcuları profesyonel kulüplerin altyapılarına tanıtmak, transfer etmek ve aileleri ile birlikte kariyer planlamasını yapmaktır. Bugüne kadar yaptığımız oyuncu yönlendirme ve tanıtımları bunun en önemli ispatıdır.

Futbol Kulüpleri Beni Nasıl Fark Edecek?
5 aylık süreçte Gelişim Okulumuzun öğrencileri bir çok hazırlık maçına çıkacak ve bu maçlar bir çok kulübün takibinde olacaktır. Bununla birlikte Hayalim Futbol ekibi tarafından da kulüplere yönlendirilme şansınız bulunmaktadır.
Örneğin 3.ayda her hangi bir kulüp tarafından beğenilen bir futbolcumuz olursa, 5 ay boyunca gelişim okulumuza devam etmesine gerek olmadan transfer olabilecektir.

Gelişim Okulunun Aylık Ücreti Ne Kadar?
Okulumuzun aylık ücreti 300 TL’dir.

Detaylı bilgi için 05070052953 veya 02166064078’den 1’i tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Telefonlarımız sabah 10:00 akşam 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Futbolcu Gelişim ve Tanıtım okulumuza katılacak adayların aşağıdaki başvuru formunu doldurmasını ve bizi arayarak bilgi vermesini rica ederiz.

Related posts