Muğla Seçmeleri

Muğla ve çevresinde yaşayan futbolcu adayları, yeteneklerini göstermeye seni İstanbul’da yapılacak futbol altyapı seçmelerine bekliyoruz!

YENİ BİR FUTBOL GELECEĞİ İÇİN HAZIR MISIN?

22 Mayıs 2021 Cumartesi günü yapılacak altyapı seçmelerini KAÇIRMAYIN!

Futbol seçmelerinde başarılı olan sporcuları Süper Lig, 1.Lig ve iyi eğitim veren bazı 2.ve 3.lig altyapılarına yönlendiriyor ve futbol geleceğini planlayarak bundan sonraki süreçte yanlarında oluyoruz. Eğer ki bu takımlar farklı şehirlerde olursa ve tesisleri varsa oyuncuları tesislere yerleştirip okulunu ayarlamalarında yardımcı oluyoruz.

Kaç Doğumlular Katılabilir:
2002-2003-2004-2005-2006

*ÖNEMLİ NOTLAR:
*Kamp kontenjanı toplamda 30 sporcu – 3 kaleci ile sınırlandırılmıştır.
*Oynadığınız deneme maçı kaydedilerek YOUTUBE KANALIMIZA yüklenmektedir. Böylece performansınızı izleyebilir ve çevrenize izletebilirsiniz.
*Lisanslı veya lisanssız katılabilirsiniz.
*Konaklama zorunlu değildir ancak yapmak isteyenler için kamp bölgesinde Aydınoğlu Otel ile anlaşmalıyız. Bize bildirmeleri durumunda otelden rezervasyon yapabiliriz.
*Altyapı seçmelerine Muğla ve çevresinden katılacak futbolcu adayları İstanbul’a geldikten sonra ulaşımda yardımcı oluyoruz, kamp için oluşturulan whatsapp grubundan konum atıyoruz ve yol tarifi veriyoruz.

——————————————————————————————–

22 Mayıs 2021 / 82.İSTANBUL FUTBOLCU DENEME KAMPI / Kayıt için lütfen BURAYI TIKLAYIN

——————————————————————————————–

Birlikte çalıştığımız UFK FUTBOLCULARI için özel bir internet sitesi hazırlanmıştır. Görmek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ. Daha sonra bu sayfaya dönüp kaydınızı yapmaya devam edebilirsiniz.

——————————————————————————————–