PERFORMANS TAKİP SİSTEMİ

Performans Takip Sistemi Nedir?

Deneme Organizasyonlarımıza katılan sporcular 2 farklı aşamadan geçmektedir.
1-Performans Testleri
2-Deneme Maçları

Performans testleri futbolcu denemelerinde önemli bir yer tutmaktadır. Örneğin süratli bir futbolcuysanız oyun içinde rakibinize üstünlük sağlamanız daha kolay olacaktır. Patlayıcı kuvvetiniz iyi olduğunda rakibinize göre hava toplarında daha başarılı olursunuz. Dayanıklılığınız iyi ise, oyun içinde çabuk yorulmaz, güçlü kalır ve istediğiniz hareketleri, koşuları ve aksiyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Performans Takip Sistemi atletik özelliklerinizi takip etmek ve geliştirmek üzere ekibimiz tarafından verilen bir hizmettir.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR:
Sporcular katıldıkları deneme organizasyonundan sonra dilerlerse ekibimizden çalışma programı satın alabilir ve bu çalışmaları uyguladıkları takdirde atletik performanslarını yukarı çekme şansına sahip olurlar. Çalışma programı satın alan sporcular 2 ay sonra yeniden performans testine girerler ve bu test ücretsizdir.

Testlerde istediğimiz seviyeye gelen sporcular ekibimiz tarafından, çift kale deneme maçına davet edilir ve bu maç da ücretsizdir. Atletik performans seviyesi iyi olan bir futbolcunun çift kale maçlarda kendini gösterme olasılığı daha yüksektir.

2 ay sonra tekrar katıldığı testlerde beklenen seviyeye ulaşamayan sporcular yeni bir çalışma programı satın alabilirler.

Sporcular, performanslarını geliştirmek ve bu gelişimi hem kendilerinin hem de onları takip edenlerin görmesi için bu sisteme katılabilirler.

Sporcular, dilerlerse oynadıkları maçın kendilerine özel kesilen görüntülerinden oluşan videoyu da satın alarak “Performans Takip Sistemine” ekletebilirler.

Örnek bir “Performans Takip Sayfası” için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Related posts