Kimdir Minik Yetenekler?

10-11-12-13 yaşlarını kapsayan, yetenekleri ile ailelerini heyecanlandırmış, geleceğin futbol yıldızlarına göz kırpan, Hayalim Futbol projesinin en küçük yaş grubudur.

2022 yılında çalışmalara başladığımız ve ilgi gördüğümüz Minik Yetenekler yaş grubu ile çalışmalarımız daha da artacak. 2023 yılında bu yaş grubu ile katıldığımız ve Eintracht Frankfurt gibi büyük bir takımla da mücadele ettiğimiz uluslararası futbol turnuvalarına katılmaya ve miniklerimizle birlikte ses getirmeye devam edeceğiz.

Ekibimizle birlikte miniklerin gelecek planlamasını yapmak isteyen ailelerin yanında olacak, potansiyeli yüksek sporculara futbol kulüplerinde denemeler ayarlamaya ve onları tanıtmaya devam edeceğiz.

Minik Yetenekler ile ilgili çalışmalarımızı ve sıradaki organizasyonlarımızı bu sayfamızdan güncel olarak takip edebilirsiniz veya sıradaki organizasyonların Whatsapp’ınıza gelmesini istiyorsanız Burayı Tıklayarak whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

2011-2012-2013 / 29 Ocak 2024 / OKULLARIN KIŞ TATİLİ DÖNEMİ / 7.Minik Yetenekler Kategorisi Deneme Organizasyonu / Kayıt için lütfen  BURAYI TIKLAYIN

Related posts