41.İstanbul Kampı Sonuçları 22-23 Aralık 2018

22-23 Aralık 2018 tarihinde yapılan 41.İstanbul Kampı Altyapı Kategorisi Değerlendirme Sonuçları aşağıdaki gibidir.

41.istanbul kamp sonuçları

Yapılan değerlendirmeler sonucunda her futbolcu adayı aldığı puana göre bir elit kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategorilendirmenin amacı sizlere daha çok şans verebilmektir.

KATEGORİLERE GÖRE AVANTAJLAR

ELİT A KATEGORİSİ / 85-100 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular direkt kulüplere yönlendirilmektedir ve futbolculara kariyer planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu kategorideki sporculara ücretsiz bireysel performans antrenmanları yapılmaktadır.
Örnek futbolcularımız; Metin Mert M. (Bu sene Beşiktaş’ta başlayacak), Turan V. (Fenerbahçe), Dayan C. (Paris Saint Germain), Bahattin İlker Y. (Urfaspor), Enes Berke K. (Hammarby/İsveç), Halil İbrahim B. (Gent/Belçika)

————————————————————————————————————————————

ELİT B KATEGORİSİ / 70-84 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular A kategorisindeki futbolcular gibi transfer edilmeye yakın sporculardır. 1 kere ücretsiz deneme maçına çağrılır. Ücretsiz deneme maçı gözlemciler önünde oynanır. Üst kategorilere geçebilmek için tekrar bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %30 indirim uygulanır. Diğer avantajları ise tabloda görebilirsiniz.

————————————————————————————————————————————

ELİT C KATEGORİSİ /50-69 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular deneme maçlarına çağrılma hakkı elde eder. Bu maçlar uygun fiyatlarda ücretlidir, katılım zorunlu değildir. Kontenjan 15 kişidir ve öncelikli katılma hakkı C Kategorisi futbolcularına aittir. Ancak C kategorisinin futbolcularından 15 kişilik kontenjan dolmazsa D kategorisine sıra gelir. Üst kategorilere geçebilmek için tekrar bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %20 indirim uygulanır. Diğer avantajları ise tabloda görebilirsiniz.

————————————————————————————————————————————

ELİT D KATEGORİSİ / 0-49 PUAN ARASI
Deneme maçlarında oynamaya hakları vardır ancak öncelik C kategorisi futbolcularına aittir. Bu maçlar uygun fiyatlarda ücretlidir, katılım zorunlu değildir. Bu kategorideki futbolcular, üst kategorilere geçmek için kendilerini geliştirip yeniden bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %10 indirim kazanırlar. Diğer avantajları ise tabloda görebilirsiniz.
————————————————————————————————————————————

Tüm avantajlarınızı aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.
Kalecilerin değerlendirmeleri ilk gün yapılan antrenman ve ikinci gün yapılan maç sonucunda belirlenmiştir.

KATEGORİ DEĞERLENDİRME SONUÇLARI VE SİZİN İÇİN NE YAPIYORUZ

Önümüzdeki günlerde bu avantajları size tanıtmak ve haberdar olmanızı sağlamak için sizi ait olduğunuz kategorinin WHATSAPP GRUBUNA ekleyeceğiz.

Katılımınız için teşekkür eder başarılar dileriz.