38.İstanbul Kampı Değerlendirme Sonuçları

3-4 Eylül 2018 tarihinde yapılan 36.Altyapı Kategorisi Değerlendirme Sonuçları aşağıdaki gibidir.

29-30 eylül 2018 sonuçlar

Yapılan değerlendirmeler sonucunda her futbolcu adayı aldığı puana göre bir elit kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategorilendirmenin amacı sizlere daha çok şans verebilmektir.

KATEGORİLERE GÖRE AVANTAJLAR

ELİT A KATEGORİSİ / 85-100 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular direkt kulüplere yönlendirilmektedir ve futbolculara kariyer planlaması yapılmaktadır. Ayrıca bu kategorideki sporculara ücretsiz bireysel performans antrenmanları yapılmaktadır.
Örnek futbolcularımız; Metin Mert M. (Bu sene Beşiktaş’ta başlayacak), Turan V. (Fenerbahçe), Dayan C. (Paris Saint Germain), Bahattin İlker Y. (Urfaspor), Enes Berke K. (Hammarby/İsveç), Halil İbrahim B. (Gent/Belçika)

————————————————————————————————————————————

ELİT B KATEGORİSİ / 70-84 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular A kategorisindeki futbolcular gibi transfer edilmeye yakın sporculardır. 1 kere ücretsiz deneme maçına çağrılır. Ücretsiz deneme maçı gözlemciler önünde oynanır. Sonraki yapılacak deneme maçlarına öncelikli çağrılma hakkı elde eder. Bu maçlar öncesinde 2 günlük kamp yapılır ve bu kamplar ücretlidir. Katılım zorunlu değildir. Üst kategorilere geçebilmek için tekrar bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %30 indirim uygulanır.

————————————————————————————————————————————

ELİT C KATEGORİSİ /50-69 PUAN ARASI
Bu kategorideki futbolcular deneme maçlarına çağrılma hakkı elde eder. Maçlar öncesinde kamp yapılır ve bu kamplar ücretlidir. Kontenjan 15 kişidir ve bu kamplara öncelikli katılma hakkı C Kategorisi futbolcularına aittir. Ancak C kategorisinin futbolcularından 15 kişilik kontenjan dolmazsa D kategorisine sıra gelir. Üst kategorilere geçebilmek için tekrar bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %20 indirim uygulanır.

————————————————————————————————————————————

ELİT D KATEGORİSİ / 0-49 PUAN ARASI
Deneme maçlarında oynamaya haklar vardır ancak öncelik C kategorisi futbolcularına aittir. Maçlar öncesinde kamp yapılır ve bu kamplar ücretlidir. Katılım zorunlu değildir. Bu kategorideki futbolcular, üst kategorilere geçmek için kendilerini geliştirip yeniden bir Hayalim Futbol kampına katılmak istedikleri takdirde %10 indirim kazanırlar.
————————————————————————————————————————————

Sizleri kulüplere tanıtabilmek ve yönlendirebilmek adında her kategorideki futbolcu adaylarının farklı avantajları da olacaktır. Önümüzdeki günlerde bu avantajları size tanıtmak ve haberdar olmanızı sağlamak için sizi ait olduğunuz kategorinin WHATSAPP GRUBUNA ekleyeceğiz.

Maçta çekilen videolarınız da bir kaç gün içinde eklenecek ve size SMS yoluyla haber verilecektir.