29.Altyapı Kategorisi İstanbul Kampı Değerlendirme Sonuçları

19-20 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da yapılan futbolcu deneme kampımızda performanslarını takip edeceğimiz ve TEMMUZ ayının sonunda ÜCRETSİZ olarak tekrar çağıracağımız futbolcu adayları:

-Muhammet Kaan Ergezen (gelişimi takip edilecek)
-Ulaş Zor (Temmuz ayında ücretsiz tekrar çağırılacak)
-Murat Can Ünal (gelişimi takip edilecek)
-Muhammet Yılmaz (gelişimi takip edilecek)
-Halil İbrahim Kayalı (gelişimi takip edilecek)
-Yunus Aşan (Temmuz ayında tekrar çağırılacak)
-Mehmet Akif Kuzu (Temmuz ayında tekrar çağırılacak)

Gelişimi takip edilecek arkadaşlarımız, İstanbul’a tekrar ne zaman gelirlerse kulübümüze davet edilecek ve antrenmanlara çıkarılarak gelişimlerine bakılacaktır)

İSİMLERİ LİSTEDE OLMAYAN FUTBOLCU ADAYLARIMIZ;
Listede isminizin bulunmaması şansınızın bittiği anlamına gelmiyor. Şansınızın devamı için oynadığınız maçların videoları youtube’a yüklenerek İSTENMESİ HALİNDE temsilcilerle paylaşılmaktadır. İletişim bilgileriniz de aynı şekilde temsilcilerle paylaşılmakta olup sizinle kontak kurabilmeleri sağlanmaktadır.

Futbolda ne yazık ki herkesin seviyesinin aynı derece olması mümkün değil. Ama daha çok çalışarak istenilen seviyeye gelmeniz sizin elinizdedir. Bunun için isterseniz Haziran ayında İstanbul’da açılacak kulübümüze de katılarak lisans çıkarabilir, maçlarda oynayabilirsiniz. Hazır hale geldiğinizde biz sizi yine profesyonel futbol kulüplerine yönlendirebiliriz. Kulübümüz açıldığında size SMS atarak haber vereceğiz.

Biz size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Videolarınız bir kaç gün içinde youtube adresimize yüklenerek sizlere SMS yoluyla bildirilecektir.

Katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder başarılar dileriz.